O autorach

Paweł J. Mazurkiewicz

Paweł J. Mazurkiewicz - Autor strony www.drewnianemazowsze.pl

Paweł J. Mazurkiewicz – Autor strony www.drewnianemazowsze.pl

Psycholog i biolog z wykształcenia, obecnie doktorant w ramach Kolegium Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Matematyczno-Przyrodniczych Uniwersytetu Warszawskiego. Hobbystycznie podróżnik i fotograf, eksplorujący głównie zabytki i przyrodę Polski. Specjalizuje się w drewnianej architekturze sakralnej. Od wielu lat fotografuje i zbiera informacje o ciekawych obiektach z całej Polski. Główny pomysłodawca i wykonawca projektu „Drewniane Mazowsze” oraz strony internetowej www.drewnianemazowsze.pl

 

 

 

 

 

Katarzyna Czajkowska

Katarzyna CzajkowskaDoktorantka w Zakładzie Embriologii na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się psychologią oraz kulturą i historią Mezoameryki. W wolnym czasie zajmuje się fotografią, tańcem, malarstwem i zwiedza Polskę i świat.

 

 

 

 

 

 

Natalia Walczak

Natalia Walczak

Studentka Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Matematyczno-Przyrodniczych na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka polskiej architektury i przyrody, które z dużym zainteresowaniem odkrywa oraz fotografuje.

Follow me

Paweł Mazurkiewicz

Psycholog i biolog z wykształcenia. Hobbystycznie podróżnik i fotograf, eksplorujący głównie Polskie zabytki i przyrodę. Specjalizuje się w drewnianej architekturze sakralnej. Od wielu lat fotografuje i zbiera informacje o ciekawych obiektach z całej Polski - obecnie także na potrzeby niniejszej strony oraz powstającego albumu fotograficznego poświęconego drewnianym obiektom architektury sakralnej województwa mazowieckiego.
Follow me

Latest posts by Paweł Mazurkiewicz (see all)

Dodaj komentarz

Free Google Page Rank