Tworzymy fotoobraz!

Jakiś czas temu stworzyliśmy dzieki uprzejmości firmy Saal Digital Polska fotoksiążkę o drewnianej architekturze sakralnej. Jej recencję możecie przeczytać tutaj!

Tym razem przyszedł czas na fotoobraz. Zdecydowaliśmy się zaprezentować zdjęcie z historycznego obszaru Mazowsza, przedstawiające stary drewniany wiatrak w Hodyszewie. Tak wyglądało zdjęcie oryginalnie:

Hodyszewo wiatrak

Na potrzeby druku dostosowaliśmy zdjęcie do formatu kwadratowego. Wybraliśmy wersję dibond 40 x 40 cm. z mocowaniem aluminiowym. Po kilku dniach otrzymaliśmy przesyłkę (jak zwykle dobrze zabezpieczoną). Oto efekty!

SONY DSC  SONY DSC

SONY DSC

Fotoobraz prezentuje się bardzo solidnie. Wygląda świetnie zarówno na jasnym jak i na ciemnym tle. Specjalnie wybraliśmy zdjęcie nieco ciemniejsze, o subtelnej grze kontrastu na niebie i jesteśmy zadowoleni z wyniku. Także szczegóły są odwzorowane dobrze:

SONY DSC

Warto jeszcze rzucić okiem na mocowanie. Nie chcieliśmy śrub psujących efekt i jakoś nie byliśmy przekonani do mocowania przylepem. Mocowanie aluminiowe spełnia swoją rolę:

 

SONY DSC

 

Tak więc test fotoobrazu oceniamy pozytywnie. Nie ma może aż takiego efektu wow jak w przypadku fotoksiążki, ale jest to dobry produkt, solidnie wykonany, który sprawi, że spojrzenie na ścianę przyniesie odrobinę wspomnień z wakacyjnej wyprawy.

Serdecznie polecamy!

Follow me

Paweł Mazurkiewicz

Psycholog i biolog z wykształcenia. Hobbystycznie podróżnik i fotograf, eksplorujący głównie Polskie zabytki i przyrodę. Specjalizuje się w drewnianej architekturze sakralnej. Od wielu lat fotografuje i zbiera informacje o ciekawych obiektach z całej Polski - obecnie także na potrzeby niniejszej strony oraz powstającego albumu fotograficznego poświęconego drewnianym obiektom architektury sakralnej województwa mazowieckiego.
Follow me

Latest posts by Paweł Mazurkiewicz (see all)

Dodaj komentarz

Free Google Page Rank